Strona głównaKontakt

Moje motto zawodowe to:

„Ustawiczny rozwój osobisty prowadzi do harmonii i sukcesu”

Firma www.annatomala.pl działa na rynku od 2012 roku. Wcześniej przez 3 lata, założycielka firmy Anna Tomala współtworzyła inną firmę szkoleniową. Podstawą działalności biznesu jest organizacja szkoleń o różnorodnej tematyce oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Firma zajmuje się również szeroko pojętym rozwojem pracowników, m.in wdrażając programy eksperckie oraz prowadząc badania naukowe w tym zakresie.

Poniżej sylwetka właściciela firmy - Anny Tomali

  • Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Szczecińskiego
  • Absolwentka Podyplomowych Studiów na kierunku Zarządzanie Potencjałem Pracowników na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu
  • Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu
  • Właścicielka firmy annatomala.pl organizującej warsztaty rozwojowe
  • Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu
  • Wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu
  • Juror w Komisji Sędziowskiej Polish National Sales Award

W swojej pracy trenera wykorzystuję bogate doświadczenie w biznesie. Przez wiele lat pracowałam na różnych stanowiskach i branżach. Dzięki temu poznałam specyfikę pracy z ludźmi oraz miałam okazję pracować w odmiennych modelach organizacyjnych.

Interesuję się również tematyką międzykulturowości. Bardzo długo pracuję w międzynarodowym środowisku i z perspektywy czasu uważam, że dzięki temu stałam się bardziej otwarta na „inność” i uważna w swoich ocenach. Pomaga mi to lepiej zrozumieć ludzi oraz sytuacje, z którymi spotykam się w pracy zawodowej.

Bardzo lubię pracę ze studentami. Obserwowanie rozwoju młodych ludzi daje mi dużo pozytywnej energii do działania. Na stałe współpracuję z Fundacją Rozwoju Talentów, z którą organizujemy warsztaty rozwojowe w Urzędzie Miasta Poznania dla utalentowanych studentów w ramach programu Ambasadorzy Miasta Poznania.

Facebook

Linkedin