Strona głównaKontakt

I Programy rozwojowe

Rynek pracy jest bardzo dynamiczny i stawia przed pracodawcą coraz większe wyzwania. Obecnie w wielu miejscach w naszym kraju funkcjonuje rynek pracownika i w związku z tym to kandydaci dyktują warunki zatrudnienia. Jednym z najczęściej pojawiających się oczekiwań jest możliwość rozwoju. Potwierdzają to moje badania (patrz artykuł w części Badania naukowe), które pokazały, że pracownicy z tzw. motywacją mistrzowską mają inne oczekiwania wobec narzędzi pro rozwojowych, a ich niespełnienie negatywnie wpływa na zaangażowanie w pracę oraz wypalenie. Poniżej przedstawiam projekt "Ekspert w dziedzinie przekazywania i dzielenia się wiedzą", który odpowiada na zapotrzebowanie rozwojowe pracowników.

Program "Ekspert w dziedzinie przekazywania i dzielenia się wiedzą"

Głównym celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności z zakresu prowadzenia szkoleń wewnętrznych o różnorodnej tematyce. W pierwszym etapie uczestnicy będą zdobywać najważniejsze umiejętności w pracy trenera. Następnie uczestnicy przeprowadzą swoje warsztaty, po których otrzymają informację zwrotną. W kolejnym etapie po zdobyciu doświadczenia w zakresie prowadzenia „warsztatów wewnętrznych” uczestnicy będą rozwijać umiejętności z zakresu psychologii w pracy trenera oraz ciekawego przekazywania trudnych treści.

Korzyści dla klienta:

  • rozwój pracowników, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie
  • zatrzymanie wiedzy w organizacji
  • motywowanie talentów

II Badania naukowe:

Moja firma oferuje również przeprowadzenie badań empirycznych w następujących obszarach:

  • diagnoza oraz rozwiązania w zakresie działań rozwojowych w organizacji
  • diagnoza oraz rozwiązania w zakresie zaangażowania i wypalenia pracowników

Zapraszam do zapoznania się z artykułem „Rodzaj dominującej motywacji osiągnięć, a oczekiwania pracowników względem działań rozwojowych w organizacji”

Facebook

Linkedin