LinkedIn
www.annatomala.pl:

o firmie

Firma www.annatomala.pl działa na rynku szkoleniowym od 2012 roku. Podstawą działalności biznesu jest organizacja szkoleń o różnorodnej tematyce oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Bardzo ważną częścią działalności firmy jest wdrażanie do organizacji programów rozwojowych dla pracowników oraz doradztwo w zakresie projektów eksperckich.

Nasza misja to szkolenia oparte na dowodach i efektach!

Poniżej sylwetka właściciela firmy - Anny Tomali

Kilka słów o trenerze

W swojej pracy wykorzystuję bogate doświadczenie w biznesie. Przez wiele lat pracowałam na różnych stanowiskach i branżach. Dzięki temu poznałam specyfikę pracy z ludźmi oraz miałam okazję pracować w odmiennych modelach organizacyjnych.

Interesuję się również tematyką międzykulturowości. Bardzo długo pracuję w międzynarodowym środowisku i z perspektywy czasu uważam, że dzięki temu stałam się bardziej otwarta na „inność” i uważna w swoich ocenach. Pomaga mi to lepiej zrozumieć ludzi oraz sytuacje, z którymi spotykam się w pracy zawodowej. Obecnie czerpię dużą satysfakcję z pracy ze studentami, którzy przyjechali z całego świata i tworzą niezwykłą mieszankę kulturową dzięki czemu wzbogacają swoją różnorodnością nasze zajęcia.

Prowadząc warsztaty stosuję metodologię szkoleń opartych na dowodach (Evidence-Based Training Method). Moim zdaniem jest to bardzo ważne w praktyce biznesowej, żeby przekazywana wiedza była oparta na dowodach, czyli badaniach empirycznych. Wiedza z tego zakresu pozwala podejmować trafniejsze decyzje w zakresie zarządzania organizacją i tym samym unikać błędów, które mogą drogo kosztować.Powrót do strony głównej

aktualności