Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy w przeciągu 48h!

O FIRMIE

Firma działa na rynku od 2012 roku i właścicielem jest Anna Tomala, trener oraz metodyk 
z wieloletnim doświadczeniem w obszarze przekazywania wiedzy i umiejętności. Ekspert w zakresie rozwoju pracowników oraz budowania skutecznych systemów szkoleniowych.


Podstawą działalności firmy jest organizacja szkoleń oraz doradztwo w zakresie rozwoju pracowników oraz zarządzania wiedzą. Charakteryzuje ją wyjątkowa dbałość o obsługę klienta, ciągły rozwój poprzez poszerzanie wiedzy oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność realizowanych szkoleń. Wiele lat działalności sprawia, że firma może pochwalić się współpracą z wieloma organizacjami z różnych branż i zdobytym dzięki temu unikalnym doświadczeniu biznesowym.


Głównym celem działania firmy jest efektywne przeprowadzenie indywidualnie zaprojektowanego dla klienta szkolenia, na podstawie adresowanych przez niego potrzeb. Dlatego wykorzystywane w trakcie szkoleń rozwiązania oparte są o metodologię opartą na dowodach (Evidance-Based Training Methods) oraz sprawdzonych w praktyce rozwiązaniach, co pozwala na podjęcie trafniejszych decyzji w procesie szkolenia.

Sylwetka właścicielki firmy i trenerki Anny Tomali:

  • absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.

  • ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Potencjałem Pracowników w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

  • absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu 

  • Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu

  • prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim na Uniwersytecie WSB Merito
  • współpracuje głównie z dużymi organizacjami i ma duże doświadczenie biznesowe w obszarze funkcjonowania centrów usług wspólnych

  • doradza jako ekspert organizacjom w zakresie rozwoju pracowników oraz budowania skutecznych systemów szkoleniowych

  • zawodowo interesuje się tematyką przekazywania wiedzy i umiejętności w organizacjach, których największym kapitałem jest specjalistyczne know-how i prowadzi badania naukowe w obszarze efektywności transferu wiedzy w organizacji.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

REFERENCJE

„Z Anią Tomalą pierwszy raz spotkałyśmy się w roku 2015, kiedy to Ania prowadziła dla naszego SSC szkolenie „Train the Trainer”.

Ania to profesjonalistka. Zawsze jest dobrze przygotowana do szkolenia czy spotkania biznesowego. Podąża za trendami w obszarze nauki, rozwoju i biznesu. Dzieli się najnowszą wiedzą i trendami, bazując na naukowych faktach.

Jej otwartość i ciekawość na drugiego człowieka sprawia, że praca z Anią Tomalą to czysta przyjemność, inspiracja i motywacja do samorozwoju.”
KAROLINA STABRYŁO
Recruitment and Development Specialist
"Pani Anna Tomala to doświadczona Trenerka, która 
z pasją dzieli się wiedzą. Każde spotkanie, czy warsztat z Anną pokazują, że jest na bieżąco 
z trendami HR. Rozmowy są nie tylko owocne w merytoryczną wiedzę, ale też odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Jestem również pod wrażeniem otwartości z jaką Anna podchodzi do drugiego człowieka. Z całym przekonaniem polecam Annę Tomalę jako doświadczoną, profesjonalną Trenerkę.”
PAULINA HINZ
Specjalista ds. szkoleń w Solwit

KONTAKT

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Anna Tomala 

ul. Bliźniąt 14d/11 

61-244 Poznań info@annatomala.pl 

+48 696 858 000 NIP 5991910644