Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy w przeciągu 48h!

REFERENCJE

ZAUFALI NAM

„Z Anią Tomalą pierwszy raz spotkałyśmy się w roku 2015, kiedy to Ania prowadziła dla naszego SSC szkolenie „Train the Trainer”.

Ania to profesjonalistka. Zawsze jest dobrze przygotowana do szkolenia czy spotkania biznesowego. Podąża za trendami w obszarze nauki, rozwoju i biznesu. Dzieli się najnowszą wiedzą i trendami, bazując na naukowych faktach.

Jej otwartość i ciekawość na drugiego człowieka sprawia, że praca z Anią Tomalą to czysta przyjemność, inspiracja i motywacja do samorozwoju.”
KAROLINA STABRYŁO
Recruitment and Development Specialist
„Szkolenie z treningu twórczości bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Wydawało mi się, że w codziennej pracy nie ma dużo miejsca na twórczość i kreatywność, bardzo się myliłam. Zadania które wykonujemy mogą być wykonywane w kompletnie inny sposób, ważne jest w tym wszystkim nasze podejście i otwartość do tematu.

Spotkanie z trenerką dało mi inspirację do działania i wykorzystania jego elementów podczas prowadzenia innych szkoleń wewnątrz firmy oraz w pracy każdego dnia”
JADWIGA
TEAM LEADER
„Profesjonalizm, doświadczenie i BEST PRACTICES” tak określiłabym wkład Pani Anny Tomali w nasz wewnętrzny projekt mentoringowy. W pierwszym kwartale ubiegłego roku rozpoczęłam pracę nad założeniami tego projektu w naszej organizacji.

Wraz z grupą projektową wypracowaliśmy podstawowe punkty projektu, harmonogram oraz przeanalizowaliśmy korzyści, jakie projekt miałby przynieść. W trakcie trwania projektu stwierdziliśmy, że jednak bez profesjonalnego wsparcia eksperta w tym temacie może być nam trudno poukładać wszystkie elementy jak należy… i tutaj wkroczyła Pani Anna, która między innymi przeprowadziła szkolenie zarówno dla Mentorów jak i Mentee, które pozwoliło uczestnikom bardziej poznać role, w których niedługo mieli się znaleźć.

Otrzymaliśmy formularze, materiały, które pomogły nam dobrze przygotować się do udziału w projekcie. Ponadto, zarówno przed jak i po starcie projektu zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i sugestie ze strony naszej trenerki. Support obejmował również indywidualne konsultacje z Mentorami już w trakcie trwania projektu, co pozwoliło rozwiać pojawiające się wątpliwości oraz nadać nowy kształt spotkaniom Mentor – Mentee”
MARIA KACZMAREK
"Pani Anna Tomala to doświadczona Trenerka, która 
z pasją dzieli się wiedzą. Każde spotkanie, czy warsztat z Anną pokazują, że jest na bieżąco 
z trendami HR. 



Rozmowy są nie tylko owocne w merytoryczną wiedzę, ale też odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Jestem również pod wrażeniem otwartości z jaką Anna podchodzi do drugiego człowieka. Z całym przekonaniem polecam Annę Tomalę jako doświadczoną, profesjonalną Trenerkę.”
PAULINA HINZ
Specjalista ds. szkoleń w Solwit

REFERENCJE

KONTAKT

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Anna Tomala 

ul. Bliźniąt 14d/11 

61-244 Poznań 



info@annatomala.pl 

+48 696 858 000 



NIP 5991910644